Rok 2016

Napříč médii - Trest pro Vlasáka - 27. září 2016

Zájmu médií neunikla významná událost, ke které došlo 27.9.2016 - totiž soud vynesl rozsudek nad Milošem Vlasákem, dle kterého má bývalý advokát strávit ve vězení 8 let. Soud uznal, že i Reality 21 má na celé věci podíl, avšak tito aktéři před soudem neskončili.

Televizní reportáže

Události ČT1: https://youtu.be/UV_wyZP0VIc

Zprávy TV Nova: https://youtu.be/CbP1aWVOGVg

Zprávy ČT24: https://youtu.be/Im4rqYQboU4

 

Rozhlasové reportáže - Radiožurnál (výběr):

Zprávy - reportáž č.1 ZDE

Zprávy - reportáž č.2 ZDE

 

Články na internetu (výběr)


 

Deník – duben 2016

Také DENÍK na svých stránkách hlásí dne 21.4: "Klienti realitní kanceláře mají dostat své peníze. Zatím čekají marně". Autorem tohoto i dřívějších článků je Milan Holakovský. Náš kladný rozsudek je prezentován jako signál celému realitnímu trhu.Zdroj: https://www.denik.cz/praha/klienti-realitni-kancelare-maji-dostat-sve-penize-zatim-cekaji-marne-20160421-0g1n.html

https://www.denik.cz/praha/klienti-realitni-kancelare-maji-dostat-sve-penize-zatim-cekaji-marne-20160421-0g1n.html


 

Český rozhlas – duben 2016

Redaktorka Veronika Hlaváčová, která je autorkou několika dřívějších reportáží o soudním procesu s Vlasákem, se tentokrát zajímala i o odpovědnost realitní kanceláře. Tudíž i rozhlasoví posluchači se 21.4. dozvěděli, že "Klienti kanceláře Reality 21 vysoudili část peněz zpět. Firma s nimi ale nekomunikuje." V reportáži nechybí vyjádření bývalého jednatele Petra Kouby.

https://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/1605580


 

Novinky.cz / Právo – duben 2016

Náš nekonečný příběh dlouhodobě sleduje i internetový zpravodajský server Novinky.cz a dne 20.4.svým čtenářům sdělil, že "Lidé okradení advokátem vyhráli první soud o miliony". Tentýž text vyšel i na titulní straně deníku Právo.

https://www.novinky.cz/krimi/401063-lide-okradeni-advokatem-vyhrali-prvni-soud-o-miliony.html

Článek ZDE


 

Měšec.cz – duben 2016

K tématu kauzy Century 21 se po letech vrátil i internetový finanční server Měšec.cz a dne 15.4. přinesl zprávu o tom, že "Klienti vysoudili na realitní kanceláři 21 milionů korun". Na pořadu dne teď bude vymáhání přisouzené částky.

https://www.mesec.cz/aktuality/klienti-vysoudili-na-realitni-kancelari-21-milionu-korun/


 

Televize Barrandov – Naše zprávy – březen 2016

Deset poškozených klientů a jejich rodin, kteří boj s bezprávím nevzdali a založili společnost PROTI BEZPRÁVÍ 21, uspěli u soudu se svou žalobou o náhradu škody proti Reality 21 Century!! Tato realitní kancelář je povinna zaplatit odškodnění ve výši 21 milionů plus náklady řízení. Reportáž Josefa Koliny "Rozuzlení realitní zpronevěry" byla dne 27.3. odvysílána v hlavním večerním zpravodajství jako zpráva číslo jedna.

https://youtu.be/0N06fJOAu-M


 

Ekonom - únor 2016

Týdeník Ekonom se ve svém vydání 11.2. věnuje realitnímu byznysu. Pod titulkem "Největší realitní průšvihy v Česku" se dovídáme o realitních kancelářích, které prosluly svou špatnou pověstí, neboť jejich klienti byli při realitních transakcích poškozeni. Prim hraje Century 21 - zpronevěra v Reality 21 je rozebírána hned na prvním místě.

Článek ZDE