OHLASY V MÉDIÍCH

 

Internetový server Dotyk.cz – duben 2017

Poprvé si nás všiml internetový server Dotyk.cz a dne 26.4. dal velmi poutavou formou do souvislosti naší nekonečnou kauzu s novým reklamním spotem Century 21. Dovídáme se, že "Realitní síť Century 21 chystá strašidelnou reklamu s Bílou paní" a po shlédnutí videa se nabízí otázka, kolik zákazníků realitní kanceláře touží při prodeji nemovitosti zažít horor. Horor každopádně zažilo 50 klientů Century 21, kteří ani po 5 letech nepřestanou být strašákem bývalé světové jedničky.

http://www.dotyk.cz/byznys/realitni-sit-century-21-chysta-strasidelnou-reklamu-s-bilou-pani.html


 

Česká televize – duben 2017

O tom, že kauza Velké realitní loupeže nekončí, informovala 15.4. Česká televize jak v hlavních večerních zprávách, tak na svém webu. Soudní boj o peníze pokračuje, neboť dosud se nikdo z odpovědných subjektů nepostavil k problému čelem. Na pořadu dne je tak blížící se soudní spor s pojišťovnou Generali, u které měla Reality 21 uzavřené pojištění profesní odpovědnosti za způsobenou škodu. Přestože škoda nastala, pojišťovna se k výplatě pojistného plnění nemá.

Reportáž:
https://youtu.be/okQhWWVw4kQ

Zdroj: http://www.denik.cz/praha/klienti-realitni-kancelare-maji-dostat-sve-penize-zatim-cekaji-marne-20160421-0g1n.htmlČlánek:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2059388-obeti-velke-realitni-loupeze-chteji-penize-alespon-od-pojistovny-ta-dava-ruce-pryc


 

 Pro zobrazení starších článků a reportáží zvolte příslušný rok v hlavním menu.

Tento oddíl pravidelně doplňujeme o nové mediální výstupy.